KUSCHALL

design, preciznost, spolehlivost

TDX

výkon, dynamika, funkčnost

TR 2000

bezpečnost, kompatibilita, jednoduchost

E-MOTION

váš neomezený svět

previous arrow
next arrow
Slider

Zdravotnické pomůcky nejvyšší kvality

KÜSCHALL: design, preciznost, spolehlivost

Aktivní vozíky Küschall Vám nabízí jedinečné řešení. Naše vozíky Vám dávají touhu vést úspěšný život tak, jak si představujete. Věříme, že cokoliv je možné, když máte sílu toho dosáhnout. Chceme, abyste mohli žít aktivním životem, měli sebevědomí a vůli a nevzdávali se tváří v tvář nepřízni. Jsme rozhodnuti nabídnout Vám nejlepší řešení. Jsme připraveni odstranit limity ve Vašem světě. 

TDX SP2: výkon, dynamika, funkčnost

Elektrický vozík TDX SP2 je vysoce výkonný vozík pro ty, kteří od svého vozíku očekávají maximum. Základní charakteristikou je centrální pohon kol pro vynikající ovladatelnost i v malém prostoru. Aktivní uživatelé jistě ocení stabilitu a bezpečnost na nerovném terénu a jistotu při překonávání překážek. Více z nabídky elektrických vozíků.

E-MOTION: Váš neomezený svět

Přídavný pohon k mechanickým vozíkům E-motion M25. Při použití na aktivním vozíku Küschall spojuje aktivní mobilitu a terapeutický účinek dohromady. Díky E-motionu získáte i s omezenou silou v rukách možnost se opět samostatně pohybovat. Celý koncept je důmyslně jednoduchý. Citlivost snímače ráfku lze nastavit nezávisle na obou hnacích kolech. Takže větší či menší síla v jedné ruce není žádný problém. Více se o přídavných pohonech dočtete zde.

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat na tel. +420 495 220 684
Jak získat pomůcku

Pokud jste si u nás vybrali nějakou pomůcku, zde najdete další postup.

Půjčovna pomůcek

Potřebujete některou pomůcku pouze na přechodnou dobu? Využijte naši půjčovnu.

Záruční a pozáruční servis

Na veškeré námi dodávané výrobky provádíme záruční a pozáruční servis.