Společnost SIVAK byla založena v květnu 1990 a již 30 let se zabýváme službami pro tělesně hendikepované.

 

Jsme obchodní a servisní firmou zdravotnických prostředků, zdravotnické techniky s působností po celé České republice. Naším cílem je zajistit pro naše zákazníky co možná nejširší nabídku kvalitních a bezpečných zdravotnických prostředků, zdravotnických pomůcek a tím stávajícím i budoucím klientům umožnit překonávání zdravotních životních překážek. Při výběru vhodné kompenzační pomůcky poskytujeme klientům poradenskou činnost.

 

Již 33 let jsme výhradními zástupci pro ČR – americké nadnárodní společnosti INVACARE, která je globálním světovým lídrem ve výrobě a distribuci inovativních produktů pro domácí a dlouhodobou péči o zdravotně hendikepované. Zdravotnickými prostředky zn. INVACARE jsme za 33 let vybavili několik tisíc hendikepovaných spoluobčanů. Dodáváme nejen zdravotnické prostředky a výrobky zn. INVACARE, ale i produkty od dalších renomovaných světových výrobců, které v České republice zastupujeme. Převážně jsou to výrobky pro domácí a ústavní péči. Spolupracujeme se všemi zdravotními pojišťovnami. 

 

Pobočky Sivaku

 

Společnost SIVAK vybudovala v České republice firemní střediska, kde zajišťujeme poradenské služby a záruční i pozáruční servis na prodanou techniku. Z těchto obchodních středisek jsou zajišťovány veškeré služby v plném rozsahu v dané oblasti.

Proč právě naše služby?

 

Jelikož potřeby a požadavky našich klientů jsou velice rozmanité, snažíme se jim poskytnout vždy to nejvhodnější s ohledem na zdravotní stav; proto je většina vozíků vyráběna klientovi na míru. Široká paleta zdravotnických pomůcek je vyráběna v mnoha variantách s velkým množstvím příslušenství a doplňků. Potřeby zákazníka jsou tím nejdůležitějším kritériem nejen pro nás, ale i pro naše dodavatele, které na trhu zastupujeme.

Výrobky značky Invacare, ale i dalších námi dodávaných značek (KüschallAlber, Top End, Aquatec), jsou vyráběny za pomoci nejnovějších technologií s maximálním důrazem na kvalitu, ale i jednoduchou obsluhu. Vyznačují se skvělým designem, technickými novinkami a množstvím doplňků. Jejich předností je nejen vysoká užitná hodnota, individuální přizpůsobivost, ale i maximální využitelnost a cenová dostupnost. Kromě přímého prodeje výrobků, je značná část určena pro pohybově hendikepované a hrazena plně či částečně zdravotními pojišťovnami, se kterými mnoho let úzce spolupracujeme.

V centru pozornosti

 

 

Naše společnost SIVAK se za 33 let své existence neodmyslitelně zapsala na českém trhu – stále rosteme, rozšiřujeme nabídku o nové a dokonalejší výrobky. Naši pracovníci jsou průběžně proškolováni výrobci zdravotnických prostředků. Jsme partnerem mnoha hendikepovaných spoluobčanů, spolupracujeme se všemi významnými organizacemi, podporujeme různé projekty pro zdravotně postižené, jsme nedílnou součástí všech významných výstav a mezinárodních veletrhů v České republice. Vystavené výrobky vždy budí pozornost a velký zájem návštěvníků a jsou velmi dobře hodnoceny, což dokazují mnohá získaná ocenění.

Naším cílem je spokojený zákazník. Stále se zdokonalujeme a klademe si vyšší cíle. Právem patříme mezi přední dodavatele zdravotnických prostředků v České republice a dobré jméno společnosti SIVAK, které jsme získali, chceme udržet.

 

 

Snažíme se vozíčkářům naplňovat volný čas

 

 

Spolupracujeme s mnoha společenskými organizacemi zdravotně postižených a snažíme se naplňovat i volný čas vozíčkářů. Podporujeme různé soutěže a aktivity sportovců. Pořádáme malé výstavky pro hendikepované ve spolupráci se sdruženími či kluby vozíčkářů. Od roku 1996 vydáváme vlastní noviny – občasník Perspektiva, ve kterých informujeme čtenáře o novinkách z nabídky firem, které dodáváme. Průběžně vydáváme firemní katalogy s novinkami zdravotnických prostředků.

 

 

Jsme tu pro Vás

 

Naše služby pro hendikepované se snažíme neustále zlepšovat a přibližovat těm, jež je potřebují. Poskytujeme poradenskou činnost nejen na našich střediscích, ale i prostřednictvím odborných organizací. V případě, kdy zdravotní stav klienta neumožňuje navštívit některé z našich středisek, dojedeme za ním přímo domů. I tyto internetové stránky by Vám měly pomoci zorientovat se v oblasti výrobků, které dodáváme a pomoci Vám vybrat si tu nejvhodnější pomůcku pro usnadnění a zkvalitnění života.